PRESENTING PUMA’S NEW STUDIO COLLECTION THE NEW LOW-INTENSITY APPAREL FOR THE HIGH-POWERED SOUL

Globální sportovní značka PUMA vstoupila do studia tím, že dnes představila novou dámskou kolekci oblečení s nízkou intenzitou, která je ideální pro vysoce výkonnou duši. Kolekce PUMA Studio se zaměřuje na svobodu pohybu, luxusní tkaniny, lehkou prodyšnost a siluety s vysokým pasem, které vám poskytují flexibilitu při pohybu ve všech pozicích. Díky sofistikovaným barevným paletám a jemným grafickým prvkům vás kolekce přenese ze studia do ulic se stylovou praxí.

Alina Zagitova, bruslařka zlatých medailistů a tvář PUMA pro svou sbírku Studio, hovořila o kusech oblečení: „Nikdy jsem se necítila pohodlněji. Tato nová kolekce je určena pro ženu, která se chce cítit svobodně při pohybu, zatímco hraje. Je pro mě tak důležité, abych si mohl něco nasadit, že za sekundu se cítím jako druhá kůže; to je pro mě priorita, když bruslím a hlavně když trénuji. Doufám, že si to všichni užijí, stejně jako těch posledních pár měsíců. “

Kolekce PUMA Studio zahrnuje Studio Strappy Lace Tank, Studio Porcelain Tight a Studio Strappy Lace Bra. Nádrž je ideální pro cvičení jógy, barre a pilates, s těsným přiléháním k tělu a nádherným krajkovým překrytím. Studio Porcelain Tight se vyznačuje velmi vysokým pasem a strategicky umístěným potiskem, který podporuje bezchybný pocit. Tato podprsenka s nízkým dopadem je perfektní pro cvičení ve studiu, má ráznou zadní část s ženskými krajkovými detaily.

Pomalý tok. High Fierce. PUMA Studio Collection bude k dispozici 1.ledna st , 2020 na PUMA.com, PUMA Stores a vybraných prodejců po celém světě.